Russia PFL

Monday 27th September 2021
14:00
Chayka
Anzhi Makhachkala
-
-
-
16:30
Essentuki
Makhachkala
-
-
-
Thursday 30th September 2021
01:00
Chertanovo
Olimp-Dolgoprudny II
-
-
-
01:00
Yenisey II
Torpedo Vladimir
-
-
-
01:00
Saransk
SKA Khabarovsk II
-
-
-
01:00
Khimki II
Kolomna
-
-
-
01:00
Saturn Ramenskoye
Rodina Moskva
-
-
-
01:00
Dinamo St. Petersburg
Luki-Energiya
-
-
-
01:00
Kairat Moskva
Baltika BFU
-
-
-
01:00
Krasava Odintsovo
Smolensk
-
-
-
08:30
FC Chita
Leningradets
-
-
-
12:00
Metallurg Vidnoye
Peresvet Podolsk
-
-
-
12:00
Zvezda St. Petersburg
Zenit II
-
-
-
13:00
Kvant
Strogino
-
-
-
15:00
Volna Nizhegorodskaya
Murom
-
-
-
16:00
Shinnik
Kazanka
-
-
-
16:00
Znamya Truda
Dinamo Moskva II
-
-
-
Sunday 03rd October 2021
01:00
Druzhba
Chayka
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Makhachkala
Biolog
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Mashuk-KMV
-
-
-
14:00
Forte Taganrog
Legion Dynamo
-
-
-
Monday 04th October 2021
01:00
Torpedo Vladimir
Chertanovo
-
-
-
01:00
Olimp-Dolgoprudny II
Khimik Dzerzhinsk
-
-
-
01:00
Kazanka
Yenisey II
-
-
-
01:00
Dinamo Moskva II
Shinnik
-
-
-
01:00
Murom
Znamya Truda
-
-
-
01:00
Saransk
Znamya Noginsk
-
-
-
01:00
Kolomna
Strogino
-
-
-
01:00
Rodina Moskva
Khimki II
-
-
-
01:00
Peresvet Podolsk
Saturn Ramenskoye
-
-
-
01:00
Baltika BFU
Krasava Odintsovo
-
-
-
01:00
Luki-Energiya
Kairat Moskva
-
-
-
01:00
Zenit II
Dinamo St. Petersburg
-
-
-
01:00
FC Chita
Smolensk
-
-
-
01:00
Leningradets
Tver
-
-
-
01:00
Tuapse
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
09:30
SKA Khabarovsk II
Kvant
-
-
-
Tuesday 05th October 2021
01:00
Rotor-2
Essentuki
-
-
-
Sunday 10th October 2021
01:00
Yenisey II
Dinamo Moskva II
-
-
-
01:00
Chertanovo
Kazanka
-
-
-
01:00
Khimik Dzerzhinsk
Torpedo Vladimir
-
-
-
01:00
Shinnik
Murom
-
-
-
01:00
Znamya Truda
Volna Nizhegorodskaya
-
-
-
01:00
Luki-Energiya
Krasava Odintsovo
-
-
-
01:00
SKA Khabarovsk II
Kolomna
-
-
-
01:00
Znamya Noginsk
Kvant
-
-
-
01:00
Strogino
Rodina Moskva
-
-
-
01:00
Khimki II
Peresvet Podolsk
-
-
-
01:00
Saturn Ramenskoye
Metallurg Vidnoye
-
-
-
01:00
Dinamo St. Petersburg
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
01:00
Kairat Moskva
Zenit II
-
-
-
01:00
Tver
Smolensk
-
-
-
01:00
Baltika BFU
FC Chita
-
-
-
01:00
Chayka
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Biolog
Rotor-2
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
Makhachkala
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Kuban Kholding
-
-
-
Wednesday 13th October 2021
01:00
Essentuki
Tuapse
-
-
-
01:00
Anzhi Makhachkala
Druzhba
-
-
-
Thursday 14th October 2021
01:00
Dinamo Moskva II
Chertanovo
-
-
-
01:00
Kazanka
Khimik Dzerzhinsk
-
-
-
01:00
Torpedo Vladimir
Olimp-Dolgoprudny II
-
-
-
01:00
Murom
Yenisey II
-
-
-
01:00
Volna Nizhegorodskaya
Shinnik
-
-
-
01:00
SKA Khabarovsk II
Rodina Moskva
-
-
-
01:00
Kolomna
Znamya Noginsk
-
-
-
01:00
Kvant
Saransk
-
-
-
01:00
Peresvet Podolsk
Strogino
-
-
-
01:00
Metallurg Vidnoye
Khimki II
-
-
-
01:00
Zenit II
Krasava Odintsovo
-
-
-
01:00
Zvezda St. Petersburg
Kairat Moskva
-
-
-
01:00
Smolensk
Leningradets
-
-
-
01:00
Baltika BFU
Tver
-
-
-
01:00
Luki-Energiya
FC Chita
-
-
-
Sunday 17th October 2021
01:00
Dinamo Stavropol
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Essentuki
-
-
-
01:00
Rotor-2
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Tuapse
Biolog
-
-
-
01:00
Makhachkala
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Chayka
-
-
-
Monday 18th October 2021
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Anzhi Makhachkala
-
-
-
Tuesday 19th October 2021
01:00
Chertanovo
Murom
-
-
-
01:00
Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moskva II
-
-
-
01:00
Shinnik
Znamya Truda
-
-
-
01:00
Olimp-Dolgoprudny II
Kazanka
-
-
-
01:00
Yenisey II
Volna Nizhegorodskaya
-
-
-
01:00
Luki-Energiya
Tver
-
-
-
01:00
Znamya Noginsk
Rodina Moskva
-
-
-
01:00
Saransk
Kolomna
-
-
-
01:00
Strogino
Metallurg Vidnoye
-
-
-
01:00
Khimki II
Saturn Ramenskoye
-
-
-
01:00
SKA Khabarovsk II
Peresvet Podolsk
-
-
-
01:00
Kairat Moskva
Dinamo St. Petersburg
-
-
-
01:00
Krasava Odintsovo
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
01:00
FC Chita
Zenit II
-
-
-
01:00
Leningradets
Baltika BFU
-
-
-
Friday 22nd October 2021
01:00
Essentuki
Dinamo Stavropol
-
-
-
Saturday 23rd October 2021
01:00
Chayka
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Druzhba
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
01:00
Biolog
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
Tuapse
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Rotor-2
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Makhachkala
-
-
-
Sunday 24th October 2021
01:00
Anzhi Makhachkala
Kuban Kholding
-
-
-
Monday 25th October 2021
01:00
Volna Nizhegorodskaya
Chertanovo
-
-
-
01:00
Murom
Khimik Dzerzhinsk
-
-
-
01:00
Dinamo Moskva II
Olimp-Dolgoprudny II
-
-
-
01:00
Kazanka
Torpedo Vladimir
-
-
-
01:00
Znamya Truda
Yenisey II
-
-
-
01:00
SKA Khabarovsk II
Metallurg Vidnoye
-
-
-
01:00
Peresvet Podolsk
Znamya Noginsk
-
-
-
01:00
Rodina Moskva
Saransk
-
-
-
01:00
Kolomna
Kvant
-
-
-
01:00
Saturn Ramenskoye
Strogino
-
-
-
01:00
Dinamo St. Petersburg
Krasava Odintsovo
-
-
-
01:00
FC Chita
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
01:00
Baltika BFU
Smolensk
-
-
-
01:00
Luki-Energiya
Leningradets
-
-
-
01:00
Zenit II
Tver
-
-
-
Saturday 30th October 2021
01:00
Olimp-Dolgoprudny II
Murom
-
-
-
01:00
SKA Khabarovsk II
Saturn Ramenskoye
-
-
-
Sunday 31st October 2021
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Essentuki
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Biolog
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Tuapse
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Rotor-2
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Makhachkala
Chayka
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Druzhba
-
-
-
01:00
Chertanovo
Znamya Truda
-
-
-
01:00
Khimik Dzerzhinsk
Volna Nizhegorodskaya
-
-
-
01:00
Torpedo Vladimir
Dinamo Moskva II
-
-
-
01:00
Yenisey II
Shinnik
-
-
-
01:00
Znamya Noginsk
Metallurg Vidnoye
-
-
-
01:00
Saransk
Peresvet Podolsk
-
-
-
01:00
Kvant
Rodina Moskva
-
-
-
01:00
Strogino
Khimki II
-
-
-
01:00
Krasava Odintsovo
Kairat Moskva
-
-
-
01:00
Tver
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
01:00
Leningradets
Zenit II
-
-
-
01:00
Smolensk
Luki-Energiya
-
-
-
01:00
Dinamo St. Petersburg
FC Chita
-
-
-
Thursday 04th November 2021
01:00
Shinnik
Chertanovo
-
-
-
01:00
Znamya Truda
Khimik Dzerzhinsk
-
-
-
01:00
Volna Nizhegorodskaya
Olimp-Dolgoprudny II
-
-
-
01:00
Murom
Torpedo Vladimir
-
-
-
01:00
Dinamo Moskva II
Kazanka
-
-
-
01:00
Khimki II
SKA Khabarovsk II
-
-
-
01:00
Saturn Ramenskoye
Znamya Noginsk
-
-
-
01:00
Metallurg Vidnoye
Saransk
-
-
-
01:00
Peresvet Podolsk
Kvant
-
-
-
01:00
Rodina Moskva
Kolomna
-
-
-
01:00
Luki-Energiya
Baltika BFU
-
-
-
01:00
Zenit II
Smolensk
-
-
-
01:00
Zvezda St. Petersburg
Leningradets
-
-
-
01:00
Kairat Moskva
FC Chita
-
-
-
Friday 05th November 2021
01:00
Dinamo St. Petersburg
Tver
-
-
-
Saturday 06th November 2021
01:00
Biolog
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Tuapse
-
-
-
01:00
Druzhba
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Chayka
Rotor-2
-
-
-
Sunday 07th November 2021
01:00
Anzhi Makhachkala
Makhachkala
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Kuban Kholding
-
-
-
Tuesday 09th November 2021
14:00
Luki-Energiya
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
Wednesday 10th November 2021
01:00
Smolensk
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
01:00
Leningradets
Dinamo St. Petersburg
-
-
-
01:00
Tver
Kairat Moskva
-
-
-
01:00
Yenisey II
Chertanovo
-
-
-
01:00
Khimik Dzerzhinsk
Shinnik
-
-
-
01:00
Olimp-Dolgoprudny II
Znamya Truda
-
-
-
01:00
Torpedo Vladimir
Volna Nizhegorodskaya
-
-
-
01:00
Kazanka
Murom
-
-
-
01:00
Strogino
SKA Khabarovsk II
-
-
-
01:00
Znamya Noginsk
Khimki II
-
-
-
01:00
Saransk
Saturn Ramenskoye
-
-
-
01:00
Kvant
Metallurg Vidnoye
-
-
-
01:00
Kolomna
Peresvet Podolsk
-
-
-
01:00
Krasava Odintsovo
FC Chita
-
-
-
01:00
Baltika BFU
Zenit II
-
-
-
Friday 12th November 2021
01:00
Essentuki
Legion Dynamo
-
-
-
Saturday 13th November 2021
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Tuapse
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
Makhachkala
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
01:00
Rotor-2
Druzhba
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Kuban Kholding
-
-
-
Sunday 14th November 2021
01:00
Krasava Odintsovo
Tver
-
-
-
01:00
Kairat Moskva
Leningradets
-
-
-
01:00
Dinamo St. Petersburg
Smolensk
-
-
-
01:00
Baltika BFU
Zvezda St. Petersburg
-
-
-
01:00
Zenit II
Luki-Energiya
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Chayka
-
-
-
01:00
Yenisey II
Khimik Dzerzhinsk
-
-
-
01:00
Shinnik
Olimp-Dolgoprudny II
-
-
-
01:00
Znamya Truda
Torpedo Vladimir
-
-
-
01:00
Volna Nizhegorodskaya
Kazanka
-
-
-
01:00
Murom
Dinamo Moskva II
-
-
-
01:00
Strogino
Znamya Noginsk
-
-
-
01:00
Khimki II
Saransk
-
-
-
Wednesday 17th November 2021
01:00
Kvant
Znamya Noginsk
-
-
-
Friday 19th November 2021
01:00
Anzhi Makhachkala
SKA Rostov
-
-
-
Saturday 20th November 2021
01:00
Legion Dynamo
Biolog
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Essentuki
-
-
-
01:00
Chayka
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Druzhba
Tuapse
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Rotor-2
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Makhachkala
-
-
-
Sunday 06th March 2022
01:00
Biolog
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Chayka
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Druzhba
-
-
-
01:00
Makhachkala
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Tuapse
-
-
-
Monday 07th March 2022
01:00
Essentuki
Spartak Nal'chik
-
-
-
Tuesday 08th March 2022
01:00
Rotor-2
Kuban Kholding
-
-
-
Sunday 13th March 2022
01:00
Mashuk-KMV
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Biolog
-
-
-
01:00
Anzhi Makhachkala
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Chayka
Essentuki
-
-
-
01:00
Druzhba
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Rotor-2
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Tuapse
-
-
-
Sunday 20th March 2022
01:00
Legion Dynamo
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Biolog
Chayka
-
-
-
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Druzhba
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
01:00
Rotor-2
Makhachkala
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Kuban Kholding
-
-
-
01:00
Tuapse
Forte Taganrog
-
-
-
Monday 21st March 2022
01:00
Essentuki
Anzhi Makhachkala
-
-
-
Wednesday 23rd March 2022
01:00
Spartak Nal'chik
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Chayka
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Druzhba
Essentuki
-
-
-
01:00
Makhachkala
Tuapse
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Dinamo Stavropol
-
-
-
Monday 28th March 2022
01:00
Anzhi Makhachkala
Biolog
-
-
-
Sunday 03rd April 2022
01:00
Mashuk-KMV
Chayka
-
-
-
01:00
Biolog
Druzhba
-
-
-
01:00
Tuapse
Rotor-2
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Makhachkala
-
-
-
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Kuban Kholding
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Anzhi Makhachkala
Legion Dynamo
-
-
-
Monday 04th April 2022
01:00
Essentuki
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
Sunday 10th April 2022
01:00
Chayka
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Druzhba
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Anzhi Makhachkala
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Biolog
-
-
-
01:00
Makhachkala
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Essentuki
-
-
-
Monday 11th April 2022
01:00
Rotor-2
SKA Rostov
-
-
-
Sunday 17th April 2022
01:00
Spartak Nal'chik
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Druzhba
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Tuapse
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Rotor-2
-
-
-
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Makhachkala
-
-
-
01:00
Biolog
Kuban Kholding
-
-
-
Monday 18th April 2022
01:00
Essentuki
Forte Taganrog
-
-
-
Saturday 23rd April 2022
01:00
Anzhi Makhachkala
Chayka
-
-
-
01:00
Druzhba
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Tuapse
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Makhachkala
Essentuki
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Biolog
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Legion Dynamo
-
-
-
Sunday 24th April 2022
01:00
Rotor-2
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
Friday 29th April 2022
01:00
Essentuki
Rotor-2
-
-
-
Saturday 30th April 2022
01:00
Chayka
Druzhba
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
SKA Rostov
-
-
-
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Tuapse
-
-
-
01:00
Biolog
Makhachkala
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Kuban Kholding
-
-
-
Thursday 05th May 2022
01:00
SKA Rostov
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
Friday 06th May 2022
01:00
Druzhba
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Chayka
-
-
-
01:00
Tuapse
Essentuki
-
-
-
01:00
Rotor-2
Biolog
-
-
-
01:00
Makhachkala
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Spartak Nal'chik
-
-
-
Wednesday 11th May 2022
01:00
Anzhi Makhachkala
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
Thursday 12th May 2022
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Biolog
Tuapse
-
-
-
01:00
Essentuki
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
Rotor-2
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Makhachkala
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Forte Taganrog
-
-
-
01:00
Chayka
Kuban Kholding
-
-
-
Monday 16th May 2022
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Druzhba
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Essentuki
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Biolog
-
-
-
01:00
Tuapse
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
Rotor-2
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Makhachkala
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Chayka
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Anzhi Makhachkala
-
-
-
Sunday 22nd May 2022
01:00
Biolog
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Tuapse
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
Rotor-2
-
-
-
01:00
Chayka
Makhachkala
-
-
-
01:00
Druzhba
Kuban Kholding
-
-
-
Monday 23rd May 2022
01:00
Essentuki
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Anzhi Makhachkala
Forte Taganrog
-
-
-
Sunday 29th May 2022
01:00
FK Chernomorets Novorossiysk
Biolog
-
-
-
01:00
Dinamo Stavropol
Legion Dynamo
-
-
-
01:00
SKA Rostov
Mashuk-KMV
-
-
-
01:00
Tuapse
Spartak Nal'chik
-
-
-
01:00
Rotor-2
Chayka
-
-
-
01:00
Makhachkala
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
Forte Taganrog
Druzhba
-
-
-
01:00
Kuban Kholding
Alaniya Vladikavkaz II
-
-
-
Sunday 05th June 2022
01:00
Biolog
Essentuki
-
-
-
01:00
Legion Dynamo
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
-
01:00
Mashuk-KMV
Dinamo Stavropol
-
-
-
01:00
Spartak Nal'chik
SKA Rostov
-
-
-
01:00
Rotor-2
Anzhi Makhachkala
-
-
-
01:00
Chayka
Tuapse
-
-
-
01:00
Druzhba
Makhachkala
-
-
-
01:00
Alaniya Vladikavkaz II
Forte Taganrog
-
-
-
Russia PFL Stats

388

Completed Fixtures

1109

Total Goals

176

BTTS Fixtures

Russia PFL Overview
Find and compare the latest and best betting odds for the Russia PFL. Fixtures, Odds and Stats updated on a regular basis. The PFL has seen a total of 1109 goals scored this season with PFL leaders , contributing to 0 (0% of goals scored this season). View a list of full time Russia PFL results.